Ana SayfaMagazinZeynep Bastık Berkay küs mü? Berkay Zeynep Bastık düğününe neden katılmadı?

Zeynep Bastık Berkay küs mü? Berkay Zeynep Bastık düğününe neden katılmadı?

Zeynep Bastık Berkay küs mü? Berkay Zeynep Bastık düğününe neden katılmadı? Çarşamba günü ünlülerin akın ettiği görkemli bir törenle evlenen Zeynep Bastık'ın düğününe neden katılmadığı merak edilen şarkıcı Berkay'ın gerekçesi ortaya çıktı.

Zeynep Bastık Berkay küs mü? Berkay Zeynep Bastık düğününe neden katılmadı? Çarşamba günü ünlülerin akın ettiği görkemli bir törenle evlenen Zeynep Bastık’ın düğününe neden katılmadığı merak edilen şarkıcı Berkay’ın gerekçesi ortaya çıktı.

Zeynep Bastık Berkay küs mü

Zeynep Bastık görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Bir çok ünlünün katıldığı törende en yakın arkadaşı Berkay’ın olmaması dikkat çekti. Alaçatı’da yapılan düğüne Bastık’ın bütün arkadaşları katılırken Berkay’ın katılmamasının nedeni merak edildi.

Düğüne neden katılmadığı merak edilen Berkay’ın düğüne davet edilmediği ortaya çıktı. Zeynep Bastık’tan desteğini esirgemeyen Berkay’ın davet edilmeme nedeni de ortaya çıktı.

Berkay Zeynep Bastık düğününe neden katılmadı

Kısa sürede ünlenen Zeynep Bastık, Çarşamba günü 3 yıllık sevgilisi ve aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış ile nikah masasına oturdu. Bir dönem yakın arkadaş olduğu ve Harbiye Açıkhava’da birlikte düet yaptığı Berkay’ı düğüne çağırmadı.

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikilinin Tolga Aktaş nedeniyle arasının açıldığı öğrenildi. Geçmiş dönemden husumetli oldukları öğrenilen Tolga Akış’ın Zeynep Bastık’a “Onu düğünde istemiyorum” dediği öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri