Ana SayfaMagazinZeynep Bastık Berkay küs mü? Tolga Akış iddialara cevap verdi!

Zeynep Bastık Berkay küs mü? Tolga Akış iddialara cevap verdi!

Zeynep Bastık Berkay küs mü? Tolga Akış iddialara cevap verdi! Zeynep Bastık Berkay arasına Tolga Akış girdi haberlerine Tolga Akıştan cevap geldi. Berkay'ın düğüne davet edilmesine engel olduğu haberlerine Tolga Akış açıklama getirdi.

Zeynep Bastık Berkay küs mü? Tolga Akış iddialara cevap verdi! Zeynep Bastık Berkay arasına Tolga Akış girdi haberlerine Tolga Akıştan cevap geldi. Berkay’ın düğüne davet edilmesine engel olduğu haberlerine Tolga Akış açıklama getirdi.

Zeynep Bastık Berkay küs mü

Zeynep Bastık görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Bir çok ünlünün katıldığı törende en yakın arkadaşı Berkay’ın olmaması dikkat çekti. Alaçatı’da yapılan düğüne Bastık’ın bütün arkadaşları katılırken Berkay’ın katılmamasının nedeni merak edildi.

Düğüne neden katılmadığı merak edilen Berkay’ın düğüne davet edilmediği iddia edilmişti. Zeynep Bastık’tan desteğini esirgemeyen Berkay’ın davet edilmeme nedeni olarak Tolga Akış gösterilmişti.

 

Tolga Akış iddialara cevap verdi

Kısa sürede ünlenen Zeynep Bastık, Çarşamba günü 3 yıllık sevgilisi ve aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış ile nikah masasına oturdu. Bir dönem yakın arkadaş olduğu ve Harbiye Açıkhava’da birlikte düet yaptığı Berkay’ı düğüne katılmadı.

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikilinin Tolga Akış nedeniyle arasının açıldığı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Geçmiş dönemden husumetli oldukları için Tolga Akış’ın Zeynep Bastık’a “Onu düğünde istemiyorum” dediği iddia edilmişti.

Tolga Akış, yapılan haberler hakkında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Böyle bir durum yok. Berkay, Zeynep’in de benim de değer verdiğimiz bir abimizdir.” sözlerine yer verdi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri