Ana Sayfa Magazin Zeynep Bastık evleniyor! Zeynep Bastık ile Tolga Akiş'in düğün tarihi belli oldu...

Zeynep Bastık evleniyor! Zeynep Bastık ile Tolga Akiş’in düğün tarihi belli oldu mu

Zeynep Bastık evleniyor! Zeynep Bastık ile Tolga Akiş'in düğün tarihi belli oldu mu? 27 yaşındaki müzisyen Zeynep Bastık ile kendisinden 9 yaş büyük nişanlısı aynı zamanda menajeri olan Tolga Akiş ile evleniyor. İşte detaylar!

Zeynep Bastık evleniyor! Zeynep Bastık ile Tolga Akiş’in düğün tarihi belli oldu mu? 27 yaşındaki müzisyen Zeynep Bastık ile kendisinden 9 yaş büyük nişanlısı aynı zamanda menajeri olan Tolga Akiş ile evleniyor. İşte detaylar!

Zeynep Bastık evleniyor

Güzel ve yetenekli Zeynep Bastık, birden fazla ünlü sanatçıya vokalistlik yaptı. Şimdilerde ise Youtube ve Exxen üzerinden ünlü isimler ile şarkılar seslendiriyor. Zeynep Bastık ve Tolga Akış nişanlandıktan bir sene sonra nikah masasına oturmayı planladı.

Hatta çiftin planlarına göre 7 Haziran 2020’de evleneceklerdi ama koronavirüs engeline takıldılar. Tolga Akış ile şarkıcı Zeynep Bastık ise bu yaz evleneceklerini açıkladı. 27 yaşındaki şarkıcı Zeynep Bastık, 36 yaşındaki reklamcı ve menajeri Tolga Akiş ile 2018’de aşk yaşamaya başlamış, 2019’da nişanlanmıştı.

Sevgililer geçen yıl evlenecekti ancak virüs mani oldu. Yeni düğün tarihi ise tarihi ise belli oldu. Temmuzda nikah var. Zeynep Bastık’ın gelinlik bakmaya başladığı ise bilinenler arasında.

 

Takip Et

20,150BeğenenlerBeğen
18,116TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri