Ana SayfaTürkiyeZuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Cuma puan durumu kim kazandı? Kim birinci...

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Cuma puan durumu kim kazandı? Kim birinci oldu, 15 bin lirayı kim kazandı?

Büyük final günü yaşandı Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Cuma final gününde puan durumu merak ediliyor. 15 bin lirayı kazanarak birinci olan isim kim oldu? 15 bin lirayı kim kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı bugün merak ediliyor. Büyük final günü yaşandı Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Cuma final gününde puan durumu merak ediliyor. 15 bin lirayı kazanarak birinci olan isim kim oldu? 15 bin lirayı kim kazandı?

Zohal Topalla Sofrada puan durumu

Final gününde 15 bin lira için mücadele eden yarışmacılar büyük stres altındaydı. Yarışmanın ünlü sunucusu Zuhal Topal (44 yaşında) en az puan alan ismi de açıkladı. Toplamda 24 puan alan Yaren Hanım 15 bin liralık ödül hayaline veda etti. Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı?

Haftanın dördüncüsü

Kayınvalidelerden 23, Zuhal Topal’dan da 6 puan alan Meryem Hanım 29 puanla bu hafta sıralamada dördüncü. F

Haftanın üçüncüsü

Zehra Hanım hafta boyunca 33 puan toplayabildi bu başarı onu sıralamada üçüncü sıraya yükseltti.

Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci oldu?

12 Mart cuma günü yaşanan final gününde birinciyle ikinci arasında puan farkı sadece birdi. Zuhal Topal’dan 8, kayınvalidelerden ise 26 puan alan Aygül Hanım 34 puanla ikinci olabildi. Ancak Berrak Hanım 35 puanla hem en yüksek puana ulaştı hem de 15 bin liralık ödülün sahibi oldu. Berrak Hanım kayınvalidelerden 27, Zuhal Topal’dan 8 puan aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri