Ana SayfaTürkiyeCumhurbaşkanı Erdoğan için ağlayan Emirhan Soydan kimdir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan için ağlayan Emirhan Soydan kimdir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Kocaeli’nde belediye başkan adaylarını tanıtırken onu izleyenler arasında kırmızı giysisiyle ağlayarak Erdoğan’ı selamlayan bir çocuk vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Deden kurban olsun sana beni ağlatırsın” dediği Emirhan Soydan’ın 13 yaşında olduğu öğrenildi. Aday toplantısının ardından gazetecilerin ulaştığı 13 yaşındaki Emirhan Soydan “Neden ağladın” sorusuna “Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok seviyorum ve bana cevap verdiğin için de duygulandım ve dayanamadım ağladım” cevabını verdi.

Erdoğan için ağayan 13 yaşındaki Emirhan Soydan kimdir?

Kocaeli’de düzenlenen aday toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görünce ağlayan ve bir anda gündem olan 13 yaşındaki Emirhan Soydan artık Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline geldi. Bütün amacı Cumhurbaşkanı Erdoğan’la tanışmak ve onunla konuşmak olan Emirhan Soydan Cumhurbaşkanın çok yakınındaydı ve ona bakarak dakikalarca ağladı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan da “Deden kurban olsun sana. Ağlamak yok. Beni de ağlatacaksın” diyerek karşılık verdi.

Emirhan Soydan kimdir? Cumhurbaşkanı Erdoğan için neden ağladı?

Aday tanıtım program bittikten sonra kapıda bir saat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bekledi ancak onunla bir araya gelip konuşmak kısmet olmadı. Erdoğan’a “Tayyip dede” diye bağıran Emirhan Soydan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiğini ve onunla tanışmak istediğini bir kez daha tekrarladı.

Neden ağladı?

“Neden ağladın” diye sorulan Emirhan Soydan “Ona ulaşmak istiyordum toplantı sırasında da çok bağırmaktan sesim kısıldı. O sırada beni gördü bana el salladı. Ona ‘Sizi çok seviyorum Tayyip dede’ dedim. O da bana ‘Sana kurban olurum’ diyerek karşılık verdi. Bana cevap verince duygulandım ve ağlamaya başladım” ifadelerini kullandı.      

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz