Ana SayfaTürkiyeErdoğan: Türkiye'nin nereden nereye geldiğini görüyoruz

Erdoğan: Türkiye’nin nereden nereye geldiğini görüyoruz

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il kongrelerine videokonferans yoluyla bağlandı

Partisinin Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her politikamızı eleştirenlere bakmayın. Her alanda Türkiye’nin nereden nereye geldiğini görüyoruz” dedi.

Partisinin 7. Olağan Düzce, Çorum, Amasya, Bartın, Karabük il kongrelerine canlı bağlantı ile katılan AK Parti Genel Başkanı, Türkiye’nin her alanda gelişme kaydettiğini söyleyen Cumhurbaşkanı, ülkeye dair projesi olan tek partinin kendi partisi olduğunu savunarak, “Diğerleri siyaset yapıyormuş gibi görünerek vakit kaybetmektedir. Tam bir kara mizah örneğidir” diye konuştu.

Erdoğan: Türkiye’nin her alanda nereden nereye geldiğini görüyoruz

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle:

-AK Parti teşkilatlarımızın geçtiğimiz yıl 1 milyon yeni üyeyi partimize kazandırmış olmasından büyük bir memnuniyet duyuyorum. AK Parti’nin yolu milletin yolu, davası milletin davası, gücü milletin gücüdür. Böyle bir misyonla yola çıkmış ve girdiği her seçimden birinci çıkarak 18 yıldır iktidarda kalmış bir parti mensuplarına düşen görev hep daha iyisine çalışmaktır.

-Milletimize hizmet yolunda sarf edeceğiniz fedakarlık içinden her birinize şimdiden teşekkür ediyorum. AK Parti daha uzun yıllar boyunca Türkiye’nin partisidir. Türkiye’yi 2023 vizyonuna biz ulaştıracağız. Cumhur İttifakı’yla birlikte hep daha ileriye gidecek, hep daha çok hizmet yapacak, hep daha büyük projelere imza atacağız.

-Türkiye’nin diplomasiden ekonomisine kadar geniş bir cephede yürüttüğü mücadelede karşımızdakilerin değirmenlerine su taşıyanları, kendi ülkelerini her fırsatta yabancılara şikayet edenleri kesinlikle unutmayacağız.

Süreçleri değiştiren ülke konumuna geldik

– Her politikamızı eleştirenlere bakmayın. Her alanda Türkiye’nin nereden nereye geldiğini görüyoruz. Uluslararası alanda sözü dinlenmeye talepleri görmezden gelinen bir ülkeden taraf olduğu her konuda süreçleri değiştiren bir ülke konumuna gelmiştir.

-Türkiye’de projesi, planı olan tek parti AK Parti’dir, Cumhur İttifakı’dır. Diğerleri siyaset yapıyormuş gibi görünerek vakit kaybetmektedir. Tam bir kara mizah örneğidir.

-Şimdiden reform gündemimizi oluşturmaya başladık. İlgili hazırlıklarımızı kamuoyuna sürme aşamasına gelmiştir. Biz kendi yolumuzda yürümeye, kendi işimize bakmaya, kendi hedeflerimizi hayata geçirmeye bakacağız.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri