Ana SayfaMagazinKıvanç Tatlıtuğ dünya turuna çıkıyor! Kıvanç Tatlıtuğ nereleri gezecek?

Kıvanç Tatlıtuğ dünya turuna çıkıyor! Kıvanç Tatlıtuğ nereleri gezecek?

Kıvanç Tatlıtuğ dünya turuna çıkıyor! Kıvanç Tatlıtuğ nereleri gezecek? Başar Dizer ile mutlu bir evliliği olan Kıvanç Tatlıtuğ dünya turuna çıkmak için hazırlıklara başladı. Ünlü oyuncu Fransa'da 10 milyon TL değerinde tekne dizayn ettiriyor.

Kıvanç Tatlıtuğ dünya turuna çıkıyor! Kıvanç Tatlıtuğ nereleri gezecek? Başar Dizer ile mutlu bir evliliği olan Kıvanç Tatlıtuğ dünya turuna çıkmak için hazırlıklara başladı. Ünlü oyuncu Fransa’da 10 milyon TL değerinde tekne dizayn ettiriyor.

Kıvanç Tatlıtuğ dünya turuna çıkıyor

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Fransa’da 10 milyon TL değerinde tekneyle eşi başak Stilist Başak Dizer ile Dünya turuna çıkmaya hazırlanıyor.

Balık tutmayı çok seven ve tam bir deniz aşığı olan Tatlıtuğ, tekneyi zevkine göre dizayn ettiriyor. Fransa’da dizayn ettirdiği teknenin hazır olmasının ardından ünlü çift dünya turuna çıkacak.

Kıvanç Tatlıtuğ nereleri gezecek

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncunun yeni projeye başlaması beklenirken dünya turuna çıkacağı öğrenildi. Yeni teknesine yaptığı ödemeyle şaşırtan Tatlıtuğ’un gelecek yıl mart ayında yola çıkması bekleniyor.

Ünlü oyuncunun teknesi önümüzdeki yıl Mart ayında dizaynı tamamlanarak Türkiye’ye getirilecek. Ünlü çiftin tekne hazır olur olmaz gezilerine başlaması bekleniyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri