Ana SayfaMagazinThe Taste Türkiye’de kim elendi? Hümeyra büyük finale kalamadan elendi

The Taste Türkiye’de kim elendi? Hümeyra büyük finale kalamadan elendi

The Taste Türkiye’de kim elendi? Son elemenin yaşandığı büyük elemede yarışmada veda eden isimler kimler oldu? The Taste Türkiye’ye bu hafta ünlü şef Maksut Aşkar konuk oldu. Ancak bu hafta bir değişiklik vardı. Son elemenin yapıldığı haftada elenen tabağı konuk şef Maksut Aşkar seçti.

The Taste Türkiye’de kim elendi?

Son elemenin yaşandığı haftada elenen son isimleri konuk şef Maksut Aşkar seçti. Yarışmacıların baklava yaptığı final haftasında elenen ilk ismi Maksut Aşkar belirledi. The Taste Türkiye’de büyük finale kalamadan veda eden isim de belli oldu.

Şemse Denizsel’in takımında yer alan Hümeyra büyük finale kalamadan yarışmadan elendi. Hümeyra Karslı elendiğini öğrendiği an gözyaşlarına boğuldu.

The Taste Türkiye yarışmacısı Hümeyra Karslı, “Kendimi asla hatalı bulmuyorum. Bir kurban olacaktı o kişi de ben oldum” diyerek yarışmaya veda etti.

The Taste Türkiye yarışması hakkında

Mutfaktaki yeteneklerine güvenen amatör ya da profesyonel tüm aşçılara açık olan yarışmada amaç; jürinin lezzet olarak en çok beğeneceği yemeği hazırlamak. Yarışmacılar yaptıkları yemeği sadece tek bir kaşıkta jürinin beğenisine sunacak.

Jüri, yemekleri kimin hazırladığını, hangi malzemeleri kullandığını veya nasıl pişirdiğini bilmeden değerlendirecek. Jüri üyeleri başarılı buldukları adayları, 4’er kişiden oluşacak takımlarına almak için ikna etmeye çalışacak.

Takımlar oluşturulduktan sonra yarışmacılar, önce başlarındaki şeflerin önderliğinde dokunulmazlık kazanmak için yemek yapacaklar daha sonra elenmemek için mutfağa girecekler. En kötü performansı sergileyen yarışmacı, programa veda edecek.

Heyecan dolu bu mücadelede birbirinden ilginç lezzetler izleyiciyle buluşurken sadece bir kişi yarışmayı kazanarak büyük ödülün sahibi olacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz