TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un 5. haftasında Karaman FK, sahasında 68 Aksaray Belediyespor ile 0-0 berabere kaldı. Hakemler: Süleyman Soyutürk, Mehmet Ali Vardar, Volkan Esen Karaman FK: Hayrullah Mert, Alper, Mete, Ahmet Furkan, Şiyar, Nadir (Kadir Kaan dk. 74), Özcan, İbrahim Can (Eray dk. 90), Ömer Faruk, Berkan Burak, Ahmet Karademir (Oktay dk. 54) 68 Aksaray Belediyespor: Emre, Yasin (Şahin dk. 76), Abdulsamed, Fatih (Alpay dk. 63), Efe Niyazi (Serkan dk. 76), Doğan (Cihan dk. 88) , Uğur, Ali, Oğuzhan, Ercan (Emrah dk.63), Osmani Sarı kartlar: Ahmet Furkan, Nadir, Kadir Kaan, İbrahim Can (Karaman FK), Doğan, Ali, (68 Aksaray Belediyespor)
Bilindiği üzere, Orta Çağ'da Avrupa'daki Hristiyan devletler Engizisyon ve Papa'nın etkisi ve otoritesi altındaydı. Kilise üyelerinin doğrudan Tanrı ile iletişim kurduğu varsayılıyordu ve bu da Papa ve Engizisyon'un...
Devamını Oku..